Aktuality

Zápis budoucích žáků 1. ročníku

8 kritérií pro výběr základní školy aneb Neboj se ptát - Školní svět

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

blíží se čas, kdy budete vybírat školu, na kterou Váš předškolák od 1. 9. 2023 nastoupí jako žák 1. ročníku. Rádi bychom Vás pozvali k Zápisu na naší školu. Jsme menší škola s rodinnou atmosférou. Snažíme se vytvářet klidné a přátelské prostředí. Rádi podporujeme osobní růst každého našeho žáčka. Spolu poznáváme a bádáme. Žáci mohou trávit čas ve škole od 6. 45 do 16. 10 hodin. Nabízíme odpolední zájmové aktivity z oblasti dramatické, anglického jazyka, výtvarné či sportovní.

Samotný zápis bude probíhat 12. 4. 2023 od 15.00 do 17.00 hodin s osobní účastí dětí. S sebou potřebujete rodný list dítěte a občanský průkaz. Všechny potřebné dokumenty /žádost o přijetí, dotazník/ můžete vyplnit až při příchodu do školy. Pokud budete žádat o odklad školní docházky, budé nutné doložit žádost o odklad školní docházky s potvrzením dětského lékaře a posudkem z pedagogicko psychologické poradny. Níže uvádíme dokumenty potřebné k zápisu.

Žádost o přijetí

Žádost o odklad

Dotaznik pro rodiče

Čti více

Zápis do 1. ročníku 2022/23

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

blíží se čas, kdy budete vybírat školu, na kterou Váš předškolák od 1. 9. 2022 nastoupí jako žák 1. ročníku. Rádi bychom Vás pozvali k Zápisu na naší školu. Jsme menší škola s rodinnou atmosférou. Snažíme se vytvářet klidné a přátelské prostředí. Rádi podporujeme osobní růst každého našeho žáčka. Spolu poznáváme a bádáme. Žáci mohou trávit čas ve škole od 6. 45 do 16. 10 hodin. Nabízíme odpolední zájmové aktivity z oblasti dramatické, anglického jazyka, výtvarné či sportovní. Pokud naplněnost nových žáčků pro školní rok 2022/23 přesáhne alespoň počtu 11 dětí, bude 1. ročník samostatný. Nebude sloučen s jiným ročníkem.

Samotný zápis bude probíhat 11. 4. 2022 od 15.00 do 17.00 hodin s osobní účastí dětí. S sebou potřebujete rodný list dítěte a občanský průkaz. Všechny potřebné dokumenty /žádost o přijetí, dotazník/ můžete vyplnit až při příchodu do školy. Pokud budete žádat o odklad školní docházky, budé nutné doložit žádost o odklad školní docházky s potvrzením dětského lékaře a posudkem z pedagogicko psychologické poradny.

 

zápis 2022

Žádost o přijetí

Žádost o odklad

Dotaznik pro rodice

 

 

 

Čti více

Den otevřených dveří 9.3. 2022

Milá předškolačko, milý předškoláku

přijďte k nám do školy na cestu plnou zábavných úkol. Seznámíte se s námi i školou dříve, než půjdete do budoucích prvních tříd. Hravou formou si zkusíte aktivity zaměřené na rozvoj zrakového a sluchového vnímání, matematických a hudebních schopností.  Nebude chybět ani pohyb.

Co budeš potřebovat: dobrou náladu a samozřejmě  rodiče.

Na setkání s vámi se budeme těšit 9.3. 2022 od 15.00 – 17.00 h.

Čti více
Navštivte naše staré WWW