Domácí příprava

Domácí příprava

Domácí příprava- 2. ročník

Zdravím všechny druháčky – Matyáše, Kubu, Zuzku, Martina, Klárku, Lucku, Adélku.

Těším se, že se opravdu 25.5. sejdeme ve škole. Užívejte sluníčka a nezapomínejte

vypracovávat úkoly.

4.5.- 7.5.

Matematika– čekají nás násobky 5, jsou lehké, učí se rychle.

I příklady na násobení, vše najdeš ve velké matematice na str. 18

Učivo si procvičíte v malém procvičovacím sešitě na str. 14, 15,16.

Český jazyk- Vlastní jména zvířat, jsou v učebnici na str. 26. Vše si pročti, důležitá je žlutá tabulka. Opakování učiva je v pracovním sešitě na str. 33. Vzadu v pracovním sešitě na str. 52 je doplňovačka-je to shrnutí staršího učiva. Kdo to zvládne, může se pustit i do ní. Obvykle to dávám jako prověrku.

V Čítance si přečti str. 125- maminky mají v neděli 10.5. svátek. Je tam moc hezká básnička, můžeš se ji naučit i nazpaměť, nebo ji mamince opiš na přáníčko, k tomu něco hezkého namaluj. Maminka si to určitě zaslouží.

V písance str.11.

Prvouka- Na statku- v učebnici si pročti str. 20,21. V pracovním sešitě si učivo zopakuješ na str. 22.

Zdraví vás vaše třídní učitelka Věra Pechancová

Bez komentáře

opustit komentář

Navštivte naše staré WWW